Afvallen met resultaatgarantie. Niet tevreden = geld terug.
“Na een zwaar medisch traject was ik helaas 22 kilo aangekomen. Toen dat achter de rug was, wilde ik koste wat kost het gewicht er weer af krijgen. Maar omdat ik blessuregevoelig ben en al een maagverkleining heb gehad, wilde ik het dit keer op de juiste manier aanpakken. Mijn man, Maarten, vond zichzelf ook te zwaar en besloot dat hij er ook iets aan wilde doen. Zo zijn we samen bij maxfit terechtgekomen.
Tijdens het eerste gesprek met coach Michael waren we direct enthousiast. Het voelde meteen goed. Inmiddels zijn we 10 weken verder en zijn we allebei 10 kilo kwijt. Het is zó fijn om een coach te hebben die meedenkt, motiveert en er is als het even lastig wordt. Michael helpt ons bij momenten van twijfel, bij etentjes of als de weegschaal even stilstaat.
We merken dat de knop écht om is. Sporten wordt steeds leuker, we eten bewuster en zelfs als het emotie-eten even om de hoek komt kijken, weten we nu hoe we ermee om moeten gaan. We voelen ons fitter, energieker en sterker dan we in lange tijd zijn geweest.
We zijn er nog niet, maar we hebben alle vertrouwen dat we onze doelen gaan behalen. En vooral: dat we dit ook blijvend volhouden”, vertelt Melissa.